Flagi państw świata
Flagi państw świata informacji i kraj

Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, poruchy, záliby, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, Spisovatelé a básníci, politika, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, věda, psychologie, politici, filozofie, národnost, lékařství, přezdívky atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Síť, internet, počítače, hry

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Avangard Omsk, Rakousko-Uhersko, Francouz, Američan, Hudba, Spisovatel, Herečka, Závodník, Scénárista, Křesťanství, Ekonom, Překladatel, Hejtman, Olympiáda, Miliardáři, Slovenští prezidenti, Zavražděn, Žhavé výstřely, Čech, Básník, Básníci, NHL, Herec, Gymnasté, Kancléř, Nežijící, Žijící, Olympijský vítěz, Pedagog, Režisér, Starověký Egypt, Náboženství, Dallas Stars, Architekt, Trest smrti, Hokej apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, firmy a společnosti, státy usa, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: M, Online testy zdarma bez registrace, Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?, Tenis wallpapers, linky, volný čas, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online omalovánka zajíčci, doporučujeme, Hry pro kluky, zábava, Přehled zkratek a akronymů

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, zvířata, symboly, hmyz, muži, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, auta, stavby, náboženství, sport, přístroje, nástroje a přístroje, hudba, ptáci, rostliny, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, nápoje, láska, osobnosti a lidé atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Strategie, Střílečky, Postřehové hry, Relaxační hry, Animace, Bojové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Adventury, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry a tak dále.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Keywords:Dopravní značky, školství, Prapory českých měst, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Fotografie topmodelek, tipy, webové stránky, Webové html5 hry zdarma, Manchester United F.C., pro dospělé, Státní vlajky zemí, Super free web games zdarma

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, zelenina, sport, věda, Vánoce a Advent, přístroje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, náboženství, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, stavby, ovoce, muži, ženy a dívky, rostliny, květiny, symboly, zvířata, mapy atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, osobnosti, křesťanství, záliby, politika, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, zločin a právo, fikce a fantasy, sport, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, státní správa, mytologie, herectví, herci a herečky, umělci, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, poruchy atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Idaho, Utah, Delaware, Arizona, Louisiana, Missouri, Mississippi, Wisconsin, Nevada, Arkansas, Massachusetts, Illinois, Jižní Karolína, Rhode Island, Minnesota, New Hampshire, Tennessee, Severní Karolína, Nebraska, Havaj, Kentucky, Florida, Alabama, Virginie, Severní Dakota atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Motta, výroky, aforismy, myšlenky, hlášky, bonmoty, úsloví

Citáty slavných osobností, Motta, výroky, aforismy, myšlenky, hlášky, bonmoty, úsloví, rozdělené kategorií: moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o víře od různých známých osobností.

Klíčová slova: pro děti, internetové stránky, Online biografie, životopisy osobností, Celebrity, herečky, zpěvačky, Biografie slavných osobností, Tapety na PC ke stažení, hyperlinky, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, cestování, webovky, Nejlepší online hry zdarma

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, náboženství a křesťanství, český jazyk, kultura, technika, počítače, fyzika, ekonomie a ekonomika, jídlo, filozofie, rostliny, zločin a právo, příroda, různé, zkratky, literatura, účetnictví, bankovnictví, nástroje, psychologie, cestování, politika, internet, sport atd.

Informace, internet, počítače, hry

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. vhodné pro PC, displej, phablet, ultrabook, tablet, monitor, počítač, obrazovka počítače, smartphone, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Mint, OSX, Windows XP, Windows 7, Mac, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Red Hat Linux. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, fantasy, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, free wallpapers, zvířata, flóra, stromy, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, květiny, vesmír, kosmos, nature - příroda, velkoměsta a noční život, Formule 1, fraktály. Zvolte si z rozměrů 375x812, 375x667, 320x568, 1536x2048, 1280x800, 1280x1024, 1440x960, 1080x1920, 393x786, 1920x1280, 1024x600, 1024x768, 412x846, 1920x1200, 1280x768, 360x640 atd.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Nejlepší online hry zdarma, č, Přání a blahopřání, zdarma, F, V, Modelky a celebrity, M, odkazy, Přehled zkratek a akronymů

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, náboženství a křesťanství, český jazyk, kultura, technika, počítače, fyzika, ekonomie a ekonomika, jídlo, filozofie, rostliny, zločin a právo, příroda, různé, zkratky, literatura, účetnictví, bankovnictví, nástroje, psychologie, cestování, politika, internet, sport atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, státy usa, zkratky krajů České republiky, měny, obecné zkratky, týmy NHL, vojenské hodnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, geocaching apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Vtipy, fóry, vtípky, kameňáky, fórky, černý humor

Chcete se uvolnit? Vtipy, fóry, vtípky, kameňáky, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Němcích, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Windows, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O ženách, O Slovácích, O manželství, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, výukové pomůcky, Přehled státních vlajek států světa, zajímavosti, Federace USA, Juventus Football Club clube de futebol italiano, Kliparty pro dokumenty, V, kuriozity, Seznam přípon a koncovek souborů, info, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Ani zadarmo!: Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Další odkazy:

Bumble
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Maria Šarapovová
Linky na partnerské weby
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k jmeninám
Odkazy na partnerské weby
Vlajky, flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Słowa kluczowe: flagi narodowe, flagi, bandera, informacje, flagi krajów, flaga, demografia, Informacje, lista flag, kraje świata, Gospodarka, Dále doporučujeme, internet, počítače, hry, flagi krajów na świecie, energetyka, państwa bandery, lista krajów, politika.