Flagi państw świata
Flagi państw świata informacji i kraj

Dále doporučujeme, počítače a internet

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Logické hry, Sportovní hry, Adventury, Animace, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Závody aut, Strategie, Střílečky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, V, zábava, Nejhranější online hry zdarma, Grunge hudební styl, Slovník pojmů Co je to?, odkaz, info, Georgia, pro dospělé, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled formátů souborů, Ilustrační obrázky

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Indiana, New Jersey, Texas, Idaho, Arizona, Maine, Aljaška, Kansas, Jižní Dakota, Delaware, New Hampshire, Jižní Karolína, Michigan, Západní Virginie, Mississippi, Utah, Montana, Massachusetts, Alabama, Kentucky, Wisconsin, Oklahoma, Severní Karolína, Tennessee, Illinois, Georgie atd.

Vtipné texty, kameňáky, vtipy, fóry, fórky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, kameňáky, vtipy, fóry, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Windows, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O škole, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Němcích, O zvířátkách, O důchodcích, O gayích a homosexuálech apod.

Moudra, bonmoty, výroky, aforismy, myšlenky, motta, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, bonmoty, výroky, aforismy, myšlenky, motta, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o životě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Informace, počítače a internet

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, firmy a společnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, týmy NHL, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, hudební zkratky apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Keywords:Biografie slavných osobností, Hry pro nejmenší online, Vše o Vánocích, multimédia, Andrés Iniesta, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online životopisy, biografie, Tapety na plochu květiny, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značky, linky

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Náš tip, počítače a internet

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Strategie, Bojové hry, Závody aut, Hry pro děti, Pro dívky, Sportovní hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Animace, Stolní a deskové hry, Logické hry, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: doporučujeme, Vlajky měst a obcí České republiky, školství, Levné letenky, Státní prapory, Staré hry online, počítače, Přáníčka nejen k narození dítěte, hyperlinky, Seznam zkratek a akronymů, M, Onlinovky zdarma

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

World wide web, internet, počítače a internet

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Sochař, Básník, Prezidenti, Pedagog, Slováci, Pop, Hudebnice, Křesťanství, AIDS, Slovenští prezidenti, Maršál, Francouz, ČSSD, Komunista, Slovák, New Jersey Devils, Francie, Generalissimus, Rétorika, Podnikatel, Sebevražda, Angličané, Rock ‚n‘ Roll, Textařka, Husité, Malíř, Protektorát, Washington Capitals, Olympijští vítězové, Lord, Ministr, Hokejisté, Němci, Pittsburgh Penguins, Zpěvačka, Antropolog apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, V, humor, Fotografie topmodelek, Online hry pro děti zdarma, internetové stránky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, odkazy, Dopravní značení, zeměpis

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť, počítače a internet

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v monitor, displej, PC, smartphone, tablet, ultrabook, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, mobil, notebook a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows 2000, BlackBerry OS, Linux Mint, macOS, Windows Me, Java ME, Linux Xubuntu. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, dopravní prostředky, noční města, letadla, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, květiny, kytky, wallpapery, zvířata, motorky, motocykly, příroda, krajina, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, auta. Vyberte si rozměr z 393x786, 1600x1200, 768x1024, 2560x1600, 1920x1280, 1920x1200, 1920x1440, 1024x768, 375x667, 1800x1440, 800x1280, 1600x2560, 1024x600, 360x640, 1280x960, 1680x1050 atd.

Frky, kameňáky, vtipy, fórky, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Frky, kameňáky, vtipy, fórky, ftipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: F, Skvělé hry online zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Obrázky ke stažení, Seznam vlajek amerických států, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Full HD tapety na PC zdarma, pro děti, webovky, Pozadí na PC, Hry pro nejmenší online, Nej hry online, Kirsten Dunst, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Úžasný kluk: Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Další odkazy:

Přáníčka k výročí svatby
Naše tipy na užitečné weby
Co je to omalovánka?
Doporučené odkazy
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Linky na partnerské weby
Omalovánky - dinosauři
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Anna Kurnikovová
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Topmodelky a celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Słowa kluczowe: kraje świata, Informacje, bandera, państwa bandery, flagi krajów na świecie, flagi narodowe, Gospodarka, energetyka, lista flag, demografia, lista krajów, informacje, Dále doporučujeme, počítače a internet, flagi, flaga, flagi krajów, politika.