Flagi państw świata
Flagi państw świata informacji i kraj

Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Myšlenky, výroky, motta, hlášky, rčení, úsloví, moudra

Slavné citáty, Myšlenky, výroky, motta, hlášky, rčení, úsloví, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Písnička, Plzeň, Vánoční dekorace, Osvětlení do oken, Štóla, Vánoční prostírání, Osvětlení, Štědrý den, K Vytisknutí, Řetězy, Jedle, Tablet, Papírový vánoční stromek, Vánoční hvězda, Tichá noc, Vánoční pozadí, Ježíš Kristus, Zdraví, Keramika, Přáníčko, Šišky, Korálky, Samolepky, Wallpaper, Vánoční stromeček, Text, Vídeň, Vánoční kaktus, Stromeček, Betlém, Film apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Vtipné texty, fóry, anekdoty, vtipy, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fóry, anekdoty, vtipy, černý humor, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Windows, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Němcích, O zvířátkách, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O manželství, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: weby, Obrázky na PC ke stažení, Kliparty pro dokumenty, webovky, Recept na vánoční bramborový salát, doporučujeme, zeměpis, Hry pro nejmenší online, Novoročenka psaná anglicky, webové stránky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Státní prapory všech států, B

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Logické, Strategie, Pro dívky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Střílečky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Závodní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Keywords:Nejlepší online hry zdarma, pro dospělé, výukové pomůcky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Omalovánky k tisku, Státní prapory, tipy, internetové stránky, Oblíbené vánoční cukroví, Hry pro nejmenší online, Online životopisy, biografie, Online zeměpisné testy zdarma

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Česká královna, Normalizace, Olympijští vítězové, Romantismus, Sci-fi, Císař, Vojáci, New York Rangers, Slovenští prezidenti, Sochař, Archivář, Vrah, Kladno, Novinář, Náboženství, Královna, Pop, Státník, Český slavík, HIV pozitivní, Antropolog, Kancléř, Čech, Diplomat, Imitátor, Fotograf, Washington Capitals, KSČ, NHL, Husité, Poslanec, Pedagog, Olympijský vítěz, Gymnasté, Režisér, Svatý apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, poruchy, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, lékařství, mytologie, státní správa, osobnosti, profese a zaměstnání, historie, záliby, vlastnosti, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, zločin a právo, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, národnost, politika atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Městské a obecní prapory obcí ČR, Dopravní značení, Antistresové omalovánky pro dospělé, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, URL, Stručný encyklopedický slovník, Jak má probíhat Štědrý večer?, Skvělé hry online zdarma, volný čas, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, v čem upravit, jak konvertovat, jak převést soubory z následujících kategorií: komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, systémové soubory, dokumenty, koncovky souborů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, grafiku apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Bonmoty, rčení, výroky, moudrosti, moudra, myšlenky, přísloví

Citáty slavných osobností, Bonmoty, rčení, výroky, moudrosti, moudra, myšlenky, přísloví, z kategorií citáty o kráse, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o smrti, přísloví o naději, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Iowa, Tennessee, Indiana, New Hampshire, Kalifornie, Rhode Island, Jižní Karolína, Delaware, Michigan, New Jersey, Maine, Pensylvánie, Massachusetts, Louisiana, Arizona, Nevada, Nebraska, Illinois, Havaj, Oklahoma, Západní Virginie, Kansas, Missouri, Washington, New York, Nové Mexiko atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Fóry, anekdoty, vtipy, vtípky, vtipné texty, ftipy

Chcete se pobavit? Fóry, anekdoty, vtipy, vtípky, vtipné texty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, černý humor, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: Vánoční magazín, počítače, Přehled souborových přípon, Adventní věnec – symbol Vánoc, Hry pro dívky online, M, zdarma, Vánoční dárky, Pozadí na PC ke stažení, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, linky

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, v čem upravit, jak konvertovat, jak převést soubory z následujících kategorií: komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, systémové soubory, dokumenty, koncovky souborů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, grafiku apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, státy usa, politické strany a hnutí, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, týmy NHL, země EU, fyzikální jednotky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Hry pro děti, Karetní hry, Animace, Adventury, Střílečky, Strategie a tak dále.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: info, Obrázky vlajek měst ČR, Online vánoční webzine, F, Obrázky zdarma, Yemen, Seznam souborových přípon, zábava, kuriozity, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, humor, Adventní širokoúhlé tapety, full-hd wallpapers, vánoční pozadí na plochu, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Kdo je to Krampus?
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na vánoční dárky
Odkazy na partnerské weby
Co jsou to roráty?
Naše tipy na zajímavé stránky
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Odkazy na užitečné webové stránky
AC Milán
Zajímavé webové stránky
Texty přáníček k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Słowa kluczowe: flagi narodowe, flagi, bandera, informacje, flagi krajów, flaga, demografia, Informacje, lista flag, kraje świata, Gospodarka, Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé, flagi krajów na świecie, energetyka, państwa bandery, lista krajów, politika.