Flagi państw świata
Flagi państw świata informacji i kraj

Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: tipy, kuriozity, odkazy, doporučujeme, Webové online browser hry, školství, Free game online hry, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Manchester United F.C., internetové stránky, Skvělé hry online zdarma, počítače, Online životopisy, biografie

Vtípky, fórky, anekdoty, černý humor, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, fórky, anekdoty, černý humor, vtipy, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, černý humor, kameňáky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Informace, technika, kultura, informace

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vánoční online hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Karetní, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Závodní, Klasické, Oddechové, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, internet, Gratulace a přání, Vlajky amerických států USA, zdroje informací, Nejlepší hry pro dívky, Blahopřání nejen k narození miminka, volný čas, výukové pomůcky, Staré hry online

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Obrázky na PC - full HD tapety ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. lze použít v smartphone, phablet, ultrabook, počítač, mobilní telefon, mobil, displej, obrazovka počítače, PC, monitor, notebook a pro operační systémy Java ME, Windows 10, Linux Ubuntu, Chrome OS, SUSE Linux, Windows 2000, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows 98, Red Hat Linux, macOS. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií auta, wallpapery, letadla, motorky, motocykly, hudební tapety, operační systémy, Windows, noční města, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, květiny, kytky, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, rostliny. Dostupné velikosti jsou 1152x1920, 1600x2560, 375x812, 2160x3840, 360x760, 360x720, 1024x600, 1920x1200, 375x667, 1280x1024, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920, 854x480, 1280x800, 1920x1440 atd.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Klasické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, parkování - parkovačky, Logické, Velikonoční hry, Závodní, Střílečky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Náš tip, technika, kultura, informace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Ftipy, vtipné texty, fóry, fórky, vtipy, vtípky

Chcete se uvolnit? Ftipy, vtipné texty, fóry, fórky, vtipy, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, O ženách, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O mužích, O škole, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech apod.

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro displej, počítač, mobilní telefon, mobil, smartphone, PC, tablet, monitor, notebook, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Lubuntu, Windows Server 2012, Chrome OS, Android, Java ME, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, macOS, FreeBSD, Apple iOS (iPhone). Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, květiny, kytky, budovy a stavby, rostliny, 3D a Abstraktní, hudební tapety, moře, oceány, pláže, noční města, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, letadla, zvířata, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery. Stahujte ve velikostech 800x600, 1600x1200, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1152x864, 1920x1200, 1152x1920, 320x568, 1280x854, 1800x1440, 375x812, 360x720, 1440x2560, 750x1334, 1440x900 atd.

Klíčová slova: weby, F, Webové online hry zdarma, Wayne Rooney, Online zeměpisné testy zdarma, linky, Online vánoční webzine, Niger, Nejhranější online testy a kvízy, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo, Vlajky zemí světa

Ftipy, fóry, vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji apod.

Pozadí na plochu PC - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. doporučujeme pro monitor, displej, mobilní telefon, notebook, počítač, mobil, obrazovka počítače, smartphone, PC, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows 2000, Android, BlackBerry OS, Windows 7, Windows NT, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 10, SUSE Linux, OSX, Microsoft Windows 8. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, fraktály, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, ptáci, oceán, moře, pláže, fantasy, nature - příroda, Rally, závody aut, zvířata, květiny, tenisté a tenistky, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1920, 1280x720, 320x568, 1280x960, 1680x1050, 1200x1920, 1080x1800, 1152x864, 1920x1200, 1920x1440, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 4800x1200, 1600x900, 800x600, 1600x900 atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dallas Stars, Trest smrti, Obchodník, Gymnasté, Češi, Renesance, Romantismus, Mluvčí, Ministr, Český slavík, Novinář, ČSSD, NHL, Normalizace, Historik, Generalissimus, Císař, Exilový prezident, Prezident USA, Čech, Slovák, Francouz, Komik, Křesťanství, Hokej, Poslanci, Zpěvačky, Právník, Trenérka, Francie, Atentát, Spisovatel, Poprava, Hokejisté, Česká královna, Egypt apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, obecné zkratky, měny, fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, státy usa, úřady a ministerstva apod.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Omalovánky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Auta a závodní, Hannah Montana, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, online html5 hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, Farmářské hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Životopisy osobností, zábava, Mandy Moore, V, pro děti, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Kam na výlet?, K, M, hyperlinky

Ftipy, fóry, vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji apod.

Pozadí na plochu PC - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. doporučujeme pro monitor, displej, mobilní telefon, notebook, počítač, mobil, obrazovka počítače, smartphone, PC, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows 2000, Android, BlackBerry OS, Windows 7, Windows NT, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 10, SUSE Linux, OSX, Microsoft Windows 8. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, fraktály, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, ptáci, oceán, moře, pláže, fantasy, nature - příroda, Rally, závody aut, zvířata, květiny, tenisté a tenistky, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1920, 1280x720, 320x568, 1280x960, 1680x1050, 1200x1920, 1080x1800, 1152x864, 1920x1200, 1920x1440, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 4800x1200, 1600x900, 800x600, 1600x900 atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Internet, síť, technika, kultura, informace

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát následující typy souborů: obrazy disků, video soubory, koncovky souborů, dokumenty, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: F, pro dospělé, Seznam přípon a koncovek souborů, Onlinovky zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Sexy Jessica Simpson, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značky, V, zdarma, info, Kliparty pro Office, FC Bayern Munich, 6

Několik fórů na závěr. Vtip K čemu je dobrý počítač: Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Další odkazy:

Tapety na plochu Dopravní prostředky
Tipy na Partnerské weby
Úspory a spoření
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy
Texty přání k Velikonocům
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Partnerské internetové stránky
Vlajky zemí střední Asie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Słowa kluczowe: flagi narodowe, flagi, bandera, informacje, flagi krajów, flaga, demografia, Informacje, lista flag, kraje świata, Gospodarka, Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace, flagi krajów na świecie, energetyka, państwa bandery, lista krajów, politika.