Flagi państw świata
Flagi państw świata informacji i kraj

Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Aforismy, motta, myšlenky, hlášky, rčení, moudra, úsloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, motta, myšlenky, hlášky, rčení, moudra, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu PC, volný čas, školství, odkazy, Online hry zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů, Online omalovánky, A, Seznam přípon a koncovek souborů, A, URL

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak exportovat, jak konvertovat, jak importovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak vytvořit, kterak editovat následující typy souborů: hudební audio soubory, internet a web, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, systémové soubory apod.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Jižní Dakota, Severní Karolína, Nebraska, Mississippi, Ohio, Louisiana, Kalifornie, Oklahoma, Tennessee, Minnesota, Idaho, Západní Virginie, Pensylvánie, Massachusetts, Delaware, Utah, Indiana, Wisconsin, Maine, Montana, Kansas, Nevada, Texas, Maryland, Arizona atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií matematika, zkratky, nápoje, náboženství a křesťanství, počítače, různé, technika, software, věda, český jazyk, ekonomie a ekonomika, literatura, internet, latina, účetnictví, chemie, materiály, školství, zločin a právo, psychologie, rostliny, nemoce, nástroje, příroda atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, věda, přezdívky, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, politici, křesťanství, politika, nadpřirozené osoby, mytologie, sport, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, umělci, školství, osobnosti, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Keywords:Online vánoční webzine, webové stránky, Super online kvízy, zdroje informací, Fotografie topmodelek, pro dospělé, zadarmo, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Cristiano Ronaldo football, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značky, webovky

Wallpapers na plochu PC - wallpapery do mobilu

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro mobilní telefon, monitor, počítač, mobil, smartphone, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, PC, tablet, displej a pro operační systémy Windows XP, OSX, Windows NT, SUSE Linux, macOS, Slackware, Windows 7, Mac, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, FreeBSD. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií nature - příroda, ptáci, tenisté a tenistky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, květiny, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, zvířata, motorky, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, fantasy, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život. Dostupné rozměry 1600x1200, 1152x768, 1280x768, 1024x600, 800x1280, 1440x960, 640x480, 393x786, 2048x1536, 360x640, HD 1280x720, 1536x2560, 1600x900, 1920x1200, 1280x854, 2560x1600 atd.

Moudrosti, úsloví, moudra, přísloví, aforismy, motta, rčení

Citáty slavných osobností, Moudrosti, úsloví, moudra, přísloví, aforismy, motta, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, Online hry zdarma, F, A Associazione Calcio Milan de futebol da Itália e do mundo, zdarma, F, Vlajky států USA, Mezinárodní den žen, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, tipy, M, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: odkaz, internet, humor, Zlatan Ibrahimović, Vlajky zemí světa, Nejhranější online testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Paris Hilton, Online zeměpisné testy zdarma, Dopravní značky, Nejhranější online testy a kvízy

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

černý humor, vtipy, anekdoty, ftipy, fóry, kameňáky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, anekdoty, ftipy, fóry, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O Windows, O Somálcích, O škole, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o policajtech, O ženách, O Slovácích, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Trenérka, Čech, Dabérka, Olympijští vítězové, Faraon, Podnikatel, Slovák, Ministři, Herečka, Slovenští prezidenti, Romantismus, Fotograf, Prezidenti, Esejista, Císař, Vojáci, Básník, Křesťanství, Habsburkové, Antropolog, Slováci, Producent, První republika, Mim, Novinář, Náboženství, Komunisté, Podnikatelé, Kladno, Vůdce, Američan, Pop, Skladatel, Kněz, Komik, Nežijící apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, jak importovat, kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit následující typy souborů: koncovky souborů, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, video soubory, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, hudební audio soubory, spustitelné soubory, grafiku, dokumenty apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Závodní moto hry, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: zeměpis, Super online hry zdarma, Životopisy osobností, doporučujeme, počítače, Full-HD tapety na pozadí PC, Onlinovky zdarma, výukové pomůcky, Tapety na PC ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší hry pro dívky, Obrázky vlajek měst ČR, Přáníčka nejen k narození dítěte, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Další odkazy:

Paris Saint-Germain FC
Doporučené internetové odkazy
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Odkazy na zajímavé weby
Pakistan
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Grenada
Tipy na Partnerské weby
Gratulace a přání
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Lithuania

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Słowa kluczowe: flagi narodowe, flagi, bandera, informacje, flagi krajów, flaga, demografia, Informacje, lista flag, kraje świata, Gospodarka, Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma, flagi krajów na świecie, energetyka, państwa bandery, lista krajów, politika.