Flagi państw świata
Flagi państw świata informacji i kraj

Partnerské weby, internet, počítače, hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Informace, internet, počítače, hry

úsloví, přísloví, bonmoty, moudrosti, hlášky, motta, myšlenky

Citáty slavných, úsloví, přísloví, bonmoty, moudrosti, hlášky, motta, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, rostliny, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, smajlíci a emotikony, květiny, zelenina, sport, muži, jídlo a nápoje, ptáci, láska, ovoce, nástroje a přístroje, nápoje, ženy a dívky, stavby, auta, náboženství, osobnosti a lidé, přístroje, hmyz atd.

Klíčová slova: Světové vlajky, Státní prapory států světa, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam přípon a koncovek souborů, O filmech Avatar 1 a 2, Super free web games zdarma, Wallpapers na plochu PC, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční přání k Velikonocům, Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme, V, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tichá noc, Wallpaper, Umělý vánoční stromek, Václavské náměstí, Vánoční trhy, K Vytisknutí, Desktop, Vykrajovátka, Německy, Řetězy, SMS, Jarmark, Vánoce, Ježíš Kristus, Slámový adventní věnec, Nový rok, Kapr, Přání, Bramborový salát, Jmelí, Advent, Santa Claus, Svíčky, Lego, Adventní kalendář, Vánoční stromek, Samolepky, Osvětlení do oken, Staroměstské náměstí, Omalovánky, Francouzsky apod.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Utah, Kalifornie, Jižní Karolína, Colorado, Wyoming, Wisconsin, Nevada, Mississippi, New Jersey, Arkansas, Arizona, Aljaška, Ohio, Virginie, Vermont, Západní Virginie, Connecticut, Oklahoma, Iowa, New York, Pensylvánie, Oregon, Rhode Island, Washington, Missouri, Maine atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Závody aut, Animace, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Karetní hry, Bojové hry a tak dále.

Keywords:internet, zajímavosti, Vánoční web, zábava, Omalovánka s velikonoční kraslicí, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, info, M, Tapety na plochu PC, Online web Hry zdarma bez registrace, výukové pomůcky, multimédia

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Moudrosti, hlášky, motta, rčení, myšlenky, úsloví, výroky

Citáty slavných, Moudrosti, hlášky, motta, rčení, myšlenky, úsloví, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o lži, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Strategické onlinovky, online html5 hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Akční gamesky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Adventury, Karetní hry - solitaire apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, ú, Seznam souborových přípon, Obrázek ošatka s vajíčky, odkaz, Hry pro nejmenší online, odkazy, Velikonoční textová blahopřání, zdarma, linky, počítače, kuriozity

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, týmy NHL, hudební zkratky, země EU, geocaching, firmy a společnosti, okresy České republiky, vojenské hodnosti, státy usa, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, obecné zkratky apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, jídlo, chemie, literatura, materiály, zločin a právo, rostliny, věda, kultura, sport, hardware, český jazyk, náboženství a křesťanství, nemoce, ekonomie a ekonomika, cestování, filozofie, počítače, školství, zkratky, lékařství a medicína, psychologie, stavebnictví, matematika atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, kterak editovat, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát, jak importovat, v čem upravit soubory následujících typů: písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů, grafiku, dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, video soubory, internet a web, komprimace dat apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: tipy, humor, webové stránky, Obrázky k vytištění a vybarvení, Onlinovky zdarma, Kliparty pro Office, weby, Omalovánka s motivem Velikonoc, Online hry pro děti zdarma, zeměpis, Biografie známých osobností

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, týmy NHL, hudební zkratky, země EU, geocaching, firmy a společnosti, okresy České republiky, vojenské hodnosti, státy usa, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, obecné zkratky apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, jídlo, chemie, literatura, materiály, zločin a právo, rostliny, věda, kultura, sport, hardware, český jazyk, náboženství a křesťanství, nemoce, ekonomie a ekonomika, cestování, filozofie, počítače, školství, zkratky, lékařství a medicína, psychologie, stavebnictví, matematika atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Wallpapers na plochu PC - full HD tapety ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. vhodné pro phablet, mobil, počítač, ultrabook, monitor, displej, notebook, PC, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 98, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 7, Windows Me. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, květiny, kytky, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, wallpapery, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, noční města, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, zvířata, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete rozměry 1680x1050, 1280x1024, 1280x768, 1600x1200, 393x786, 1600x900, 375x812, 2560x2048, 2560x1600, 1440x960, 1536x2560, 750x1334, 360x720, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 412x846 atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v počítač, notebook, monitor, mobilní telefon, tablet, mobil, ultrabook, PC, displej, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows 8, Windows Me, BlackBerry OS, SUSE Linux, Java ME, Apple iOS (iPhone), Android, Mac, Lubuntu, Linux Mint. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, ptáci, tenisté a tenistky, květiny, nature - příroda, hmyz a pavouci, flóra, stromy, fraktály, Rally, závody aut, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, motorky, zvířata, fantasy, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete rozměry 1152x1920, 1800x1440, 1440x960, 800x600, 1024x768, 640x480, 1440x2560, 1536x2560, 1280x960, 1440x900, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1200x1920 atd.

Klíčová slova: cestování, Webové online testy zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdroje informací, Pozadí na plochu počítače, Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Nej hry online, Super online kvízy, Online testy zdarma, Vlajky měst České republiky, Dopravní značky, World countries and flags, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Salám: Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Neboj, není nabitá!

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Další odkazy:

Obrázek pruhované vejce
Naše tipy na zajímavé stránky
Hudební tapetky na PC
Odkazy na zajímavé weby
Thierry Henry
Tipy na zajímavé weby
Obrázky na plochu
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fantasy pozadí na PC
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčko stavil se tu zajíček

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Słowa kluczowe: flagi narodowe, flagi, bandera, informacje, flagi krajów, flaga, demografia, Informacje, lista flag, kraje świata, Gospodarka, Partnerské weby, internet, počítače, hry, flagi krajów na świecie, energetyka, państwa bandery, lista krajów, politika.