Flagi państw świata
Flagi państw świata informacji i kraj

Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, symboly, květiny, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, mapy, náboženství, věda, rostliny, auta, ptáci, zvířata, ženy a dívky, hmyz, halloween, nástroje a přístroje, zelenina atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Síť, technika, kultura, volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: F, výukové pomůcky, zdarma, URL, Historie a použití omalovánek v USA, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, doporučujeme, zdroje informací, Gratulace a přání, V, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zábava, Slovník pojmů Co je to?

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Tapety na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, phablet, monitor, notebook, PC, smartphone, mobil, displej, ultrabook a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Windows 2000, Windows 98, Mac, OSX, Windows 95, FreeBSD, Windows XP. Full HD pozadí ke stažení z kategorií auta, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, wallpapery, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, letadla, příroda, krajina, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, rostliny, Roztomilá zvířátka, zvířata, květiny, kytky, budovy a stavby. Mnoho verzí a velikostí jako Full HD 1080x1920, 1600x1200, 1800x1440, 2160x3840, 2560x2048, 1536x2560, 768x1024, 1024x768, 2560x1440, 360x720, 1366x1024, 1280x800, 1200x1920, 1440x2560, 800x1280, 2048x1536 atd.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Závody aut, Bojové hry, Karetní hry, Logické hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Animace, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Akční hry, Strategie, Hry pro děti a tak dále.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Keywords:info, webovky, internet, Nejhranější online testy a kvízy, Online tetris hry zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Životopisy osobností, Nejhranější online hry zdarma, Přání k narozeninám, pro děti, volný čas, zajímavosti

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Postřehové hry, Logické hry, Animace, Akční hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Střílečky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Hry pro děti a tak dále.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Moudra, myšlenky, úsloví, přísloví, hlášky, moudrosti, aforismy

Slavné citáty, Moudra, myšlenky, úsloví, přísloví, hlášky, moudrosti, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Maine, Tennessee, Jižní Karolína, Arizona, Kalifornie, Západní Virginie, Florida, New Jersey, Illinois, Rhode Island, Washington, Pensylvánie, Connecticut, Severní Karolína, Oregon, Alabama, Oklahoma, Vermont, Michigan, Montana, Iowa, Mississippi, Delaware, New York, Kentucky, Severní Dakota atd.

Klíčová slova: odkaz, Seznam přípon a koncovek souborů, Online web Hry zdarma bez registrace, Cestování po Evropě, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro dospělé, Státní prapory všech zemí, Úspory a spoření, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Dopravní značení, Online hry zdarma, Kliparty pro dokumenty

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezidenti, Prezidenti USA, Esejista, HIV pozitivní, NHL, Kladno, Američan, Boston Bruins, Avangard Omsk, Válka, Nobelova cena, Historik, Lord, Novinář, Poprava, Rakousko-Uhersko, Žhavé výstřely, KHL, Mluvčí, Vražedkyně, Upálen, Zpěvačky, Češi, Básník, Druhá světová válka, Antropolog, Mim, Starověký Egypt, Atentát, Imitátor, Romantismus, Country, Francouz, AIDS, Normalizace, Američané apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Sportovní, Pro dívky, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie, Klasické, Oddechové, Logické a podobně.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako internet, bankovnictví, zkratky, latina, fyzika, nemoce, český jazyk, literatura, matematika, nápoje, technika, počítače, rostliny, politika, účetnictví, chemie, psychologie, nástroje, různé, cestování, sport, školství, filozofie, náboženství a křesťanství atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, PC tapety pro Windows, Přehled přípon a koncovek souborů, Madonna, hyperlinky, linky, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, cestování, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Tapety na PC ke stažení

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezidenti, Prezidenti USA, Esejista, HIV pozitivní, NHL, Kladno, Američan, Boston Bruins, Avangard Omsk, Válka, Nobelova cena, Historik, Lord, Novinář, Poprava, Rakousko-Uhersko, Žhavé výstřely, KHL, Mluvčí, Vražedkyně, Upálen, Zpěvačky, Češi, Básník, Druhá světová válka, Antropolog, Mim, Starověký Egypt, Atentát, Imitátor, Romantismus, Country, Francouz, AIDS, Normalizace, Američané apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Střílecí hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Barbie hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Deskovky, Adventury, Logické hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, internetové stránky, zadarmo, Dopravní značky, Vlajky měst a obcí České republiky, Sexy Gwen Stephanie, Životopisy osobností, multimédia, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky států USA, V, webové stránky, Obrázek Make up, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Robinson: 22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Omalovánky - dinosauři
Odkazy na zajímavé weby
Modelo de Camara web
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Hanoj
Odkazy na užitečné webové stránky
Chicago
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Olomoucký kraj
Zajímavé internetové odkazy
Online omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Słowa kluczowe: flagi narodowe, flagi, bandera, informacje, flagi krajów, flaga, demografia, Informacje, lista flag, kraje świata, Gospodarka, Partnerské weby, technika, kultura, volný čas, flagi krajów na świecie, energetyka, państwa bandery, lista krajów, politika.