Flagi państw świata
Flagi państw świata informacji i kraj

Naše tipy, zábava, důležité informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Fórky, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtipy, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O manželství, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O ženách, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Windows, O škole, O zvířátkách, O mužích apod.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím zobrazit, jak spustit, jak exportovat, jak přehrát, kterak editovat, jak převést, jak konvertovat, čím prohlížet, jak otevřít, jak vytvořit následující typy souborů: písma, fonty, koncovky souborů, systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, video soubory apod.

Síť, zábava, důležité informace

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Střílečky, Strategie, Oddechové, Pro dívky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní a podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: webovky, Biografie slavných osobností, Dopravní značky, Wallpapery do mobilu, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie známých osobností, F, Levné letenky, Seznam zkratek a akronymů, Webové online testy zdarma, odkazy, humor

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Adventury, Strategie, Stolní a deskové hry, Závody aut, Logické hry, Postřehové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Relaxační hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Střílečky a tak dále.

Keywords:Wallpapery na tablet, Online adventní magazín, zábava, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky k vybarvení, linky, Pozadí na tablet, cestování, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, hyperlinky, Seznam souborových přípon, Kliparty zdarma

Obrázky ke stažení - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro mobil, displej, počítač, smartphone, mobilní telefon, PC, monitor, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 98, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Windows 10, Linux Ubuntu, Windows 7, Slackware, Apple iOS (iPhone), OSX, Lubuntu, macOS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, auta, hry a herní wallpapery, zvířata, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, rostliny, dopravní prostředky, hudební tapety, psi a štěňátka, letadla, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, motorky, motocykly, wallpapery, příroda, krajina. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1200x1920, 2160x3840, 1280x1024, 1280x854, 1600x900, 320x568, 1152x1920, 1600x2560, hi res 2560x1920, 1440x960, 1152x864, 1680x1050, 2560x2048, 1536x864 atd.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Hry pro děti, Karetní hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Animace, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Akční hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Adventury, Střílečky a tak dále.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Perníčky, Špalda, Vánoční kaktus, Atmosféra, Vánoční dekorace, Vánoční trhy, Písnička, Text, Keramika, Osvětlení do oken, Vánoční tapety, Vánoční svařák, Vánoční koule, Jmenovka, Tablet, PF, Vánoční koledy, Linux, Papírové ozdoby, Vánoční filmy, Pastýř, Santa Claus, Květiny, Linecká kolečka, Adventní svícen, Vánoce, Korálky, Schleich, Brno, Štědrý večer, Vánoční stromek apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, volný čas, pro děti, Tapety na plochu psi, tipy, Online vánoční magazín, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, B, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro dívky online, Online testy a kvízy zdarma

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, muži, přístroje, zvířata, hudba, symboly, náboženství, smajlíci a emotikony, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, nápoje, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, sport, mapy, věda, ptáci, rostliny, květiny, stavby, halloween, jídlo a nápoje atd.

Klíčová slova: F, Seznam vlajek měst České republiky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Online hry pro děti zdarma, Skvělé hry online zdarma, weby, Fotbalista Fernando Torres, Obrázky vlajek měst ČR, zdarma, Obrázky ke stažení

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, hardware, kultura, psychologie, nápoje, český jazyk, sport, příroda, cestování, jídlo, chemie, latina, software, zločin a právo, technika, lékařství a medicína, literatura, stavebnictví, nemoce, náboženství a křesťanství, věda, počítače, různé, rostliny atd.

Hlášky, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, výroky, aforismy

Citáty slavných, Hlášky, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, výroky, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o víře, citáty o penězích, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o nenávisti, přísloví o naději od různých známých osobností.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, V, zdroje informací, Vlajky států a zemí světa, Přehled vlajek USA, Andrés Iniesta - španělský fotbalový záložník, info, zeměpis, Webové online testy zdarma, Ilustrační obrázky, Dopravní značky, Superhry a hry online zdarma, Antistresové omalovánky pro dospělé, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Drsná terapie: Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Biblické omalovánky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení
Zajímavé webové stránky
Sexy Julia Stiles
Doporučené internetové odkazy
Manchester United FC sepak bola
Naše tipy na zajímavé stránky
Texty blahopřání
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky nejen pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Słowa kluczowe: flagi narodowe, flagi, bandera, informacje, flagi krajów, flaga, demografia, Informacje, lista flag, kraje świata, Gospodarka, Naše tipy, zábava, důležité informace, flagi krajów na świecie, energetyka, państwa bandery, lista krajów, politika.