Flagi państw świata
Flagi państw świata informacji i kraj

Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Logické, Klasické, Střílečky, parkování - parkovačky, Strategie, Karetní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Závodní, Sportovní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: Nejlepší pozadí na plochu zdarma, počítače, Obrázky na plochu počítače, F, Chicago, multimédia, Obrázky na PC ke stažení, linky, Computer games, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zábava, Přehled zkratek a akronymů, odkazy

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Generalissimus, Komunisté, Pedagog, Filozof, Vrah, Básníci, Poslanci, Slováci, Státník, Druhá světová válka, Američané, Miliardář, Hudba, Císař, Novinář, Ministr zahraničí, AIDS, Prezidenti, Ital, Nežijící, Zavražděn, Kněz, Ministři, NHL, KSČ, Herečka, Maršál, Scénárista, Mim, Upálen, Gymnasté, Mluvčí, Čech, New Jersey Devils, Masový vrah, New York Rangers apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Auta a závodní, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Omalovánky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Střílecí hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Strategické onlinovky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Keywords:humor, Členské země americké federace, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, tipy, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, cestování, školství, internetové stránky, Fotografie topmodelek, Online adventní magazín, zeměpis, Biografie slavných osobností

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční dekorace, Plzeň, Vánoční svícen, Jarmark, Václavské náměstí, Zdraví, Vídeňský punč, Pozadí, Tichá noc, Hostina, Vánoční ozdoby, Perníčky, Monitor, Láska nebeská, Kapr, Keramika, Santa, Košíčky, Atmosféra, Sněhová vločka, Francouzsky, Kuba, Plocha, Schleich, Vánoční svíčky, PF, Jmenovky, Píseň, K Tisku, Papírové ozdoby, Německy apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Ftipy, vtipné texty, frky, fóry, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipné texty, frky, fóry, fórky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Windows, O škole, O důchodcích, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Frky ze života apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Frky, vtípky, anekdoty, fórky, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Frky, vtípky, anekdoty, fórky, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné citáty, vtipy o metanolu, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, kameňáky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, Free game online hry, Online životopisy, biografie slavných osobností, Gwen Stephanie, Online adventní magazín, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Angelina Jolie, kuriozity, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, doporučujeme, Vlajky zemí světa

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, frky, černý humor

Chcete se pobavit? Fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o blondýnách apod.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Klasické, Karetní, Oddechové, Strategie, Stolní hry a deskovky, Střílečky a podobně.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: F, URL, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan, webové stránky, hyperlinky, Onlinovky zdarma, Obrázek Velikonoční králík, Webové online hry zdarma, F, Slovník pojmů Co je to?

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Městské a obecní prapory obcí ČR, Seznam přípon a koncovek souborů, Online zeměpisné testy zdarma, pro děti, Fotografie topmodelek, P, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací, weby, F, Vlajky zemí světa, Obrázková přání k svátku podle jmen, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Úžasný kluk: Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Další odkazy:

Tapety na plochu moře
Naše tipy na užitečné weby
Bumble
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky pro děti
Zajímavé internetové odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Doporučené internetové odkazy
Brooke Burke
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Levné letenky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Słowa kluczowe: kraje świata, Informacje, bandera, państwa bandery, flagi krajów na świecie, flagi narodowe, Gospodarka, energetyka, lista flag, demografia, lista krajów, informacje, Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma, flagi, flaga, flagi krajów, politika.