Flagi państw świata
Flagi państw świata informacji i kraj

Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Teolog, Hokejisté, První republika, Slovenští prezidenti, Dramatik, Pop, Fotograf, Podnikatel, Maršál, Vládce, Poslanec, Avangard Omsk, Sochař, AIDS, Angličané, Podnikatelé, Archivář, Charta 77, KHL, Renesance, Olympijský vítěz, Kněz, Císař, Český slavík, Němci, Francie, Komunista, Textařka, Básníci, Mim, Filozof, Ekonom, Miliardáři, Dallas Stars, HIV pozitivní, ČSSD apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: F, tipy, zdroje informací, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Mezinárodní den žen, M, počítače, URL, Obrázek Make up, humor, pro děti, internetové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Logické hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Animace, Pro dívky, Strategie, Bojové hry, Relaxační hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Hry pro děti a tak dále.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií filozofie, cestování, lékařství a medicína, fyzika, latina, nástroje, český jazyk, internet, sport, matematika, rostliny, bankovnictví, politika, účetnictví, kultura, počítače, hardware, nápoje, ekonomie a ekonomika, různé, software, nemoce, zločin a právo, věda atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Keywords:zdarma, Nejhranější hry online, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Athletic Bilbao club, F, Webové online testy zdarma, Super online kvízy, Sexy Cindy Crawford, Databáze osobností Kdo je to?, Online životopisy, biografie, Kliparty zdarma ke stažení

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, Spisovatelé a básníci, poruchy, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, státní správa, přezdívky, politici, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, školství, nadpřirozené osoby, sport, věda, záliby, křesťanství, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, lékařství, filozofie, zločin a právo, fikce a fantasy atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Wallpapers na PC - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. jsou vhodná pro počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, displej, PC, notebook, tablet, phablet, smartphone, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows NT, Windows 7, OSX, Windows Me, Android. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, noční města, sportovní pozadí, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, zvířata, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, auta, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, hudební tapety, budovy a stavby, wallpapery, moře, oceány, pláže. Stahujte v rozlišení 2560x1600, 320x568, 2560x1440, 375x667, 768x1024, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 360x720, 1920x1440, 1080x1800, 1152x1920, 1440x2560, 1024x600, 1440x960, 1280x1024, 1536x2560 atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Online obrázky k vybarvení, Nejlepší hry pro dívky, Online adventní magazín, Online web Hry zdarma bez registrace, Omalovánky k vybarvení zdarma, webovky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, doporučujeme, odkaz

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro phablet, notebook, mobilní telefon, monitor, displej, PC, počítač, mobil, obrazovka počítače, smartphone, tablet a pro operační systémy Windows 98, Mac, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Windows 10, macOS, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows 2000. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Roztomilá zvířátka, hudební tapety, motorky, motocykly, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, letadla, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, wallpapery, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, noční města, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, rostliny, příroda, krajina, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 375x812, 768x1024, 1280x854, 1152x864, 750x1334, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920, 1536x2048, 360x720, 360x760, 640x480, 1080x1800, 1600x1200 atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, zelenina, nápoje, symboly, muži, osobnosti a lidé, věda, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, dopravní prostředky, náboženství, rostliny, stavby, jídlo a nápoje, hmyz, ženy a dívky, zvířata, auta, hudba, ovoce, přístroje, láska atd.

Klíčová slova: multimédia, Státní vlajky států světa, Vánoční magazín, Tapety na plochu Windows, Dopravní značky, výukové pomůcky, Seznam souborových přípon, Texty přání k svátku podle jmen, linky, A, Přehled přípon a koncovek souborů

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Arizona, Nebraska, Wisconsin, Arkansas, Kalifornie, Západní Virginie, Maine, Minnesota, Virginie, Colorado, Maryland, New Hampshire, Michigan, Vermont, Rhode Island, Florida, Severní Dakota, Kentucky, Ohio, New York, Delaware, Alabama, Montana, Aljaška, Washington, Mississippi atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky spojených států amerických, webové stránky, Dopravní značky, Coffee Meets Bagel, San Francisco dating and social networking service, kuriozity, školství, internet, weby, Státní vlaječky, prapory, Seznam zkratek a akronymů, Bandeiras dos países do mundo, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Ani zadarmo!: Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Další odkazy:

Co je to GFE?
Naše tipy na užitečné weby
History of travel
Zajímavé webové stránky
Obrázky k vytištění a vybarvení
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky v USA a jejich použití
Odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Státní vlajky všech zemí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Słowa kluczowe: flagi narodowe, flagi, bandera, informacje, flagi krajów, flaga, demografia, Informacje, lista flag, kraje świata, Gospodarka, Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace, flagi krajów na świecie, energetyka, państwa bandery, lista krajów, politika.